پی سی فایل مارکت
یک برند ، دنیایی از خدمات حرفه ای

درباره رزومه و تخصص پی سی فایل مارکت - طراحی و تولید محتوا تبلیغاتی گرافیکی

سال 1385 در یک دفتر تحقیق و مقاله ، انجام پروژه دانشجویی ،خدمات نرم افزاری و آی تی و طراحی چاپ شروع به کار کردم .
 

شروع فعالیت در دفتر تحقیق و مقاله – سال 1385

سال 1385 در یک دفتر تحقیق و مقاله ، انجام پروژه دانشجویی ،خدمات نرم افزاری و آی تی و طراحی چاپ شروع به کار کردم .

 

 

انجام پروژه دانشجویی،پایان نامه – سال 1387

در حدود چهار سال و نیم در این کار فعالیت داشتم و سیستم کاری نسبتاً خوبی داشت .فعالیت های چون : انجام پروژه دانشجویی،پایان نامه ، سرچ مقاله در اینترنت ،پروژه دانشجویی رشته های نرم افزار ، رشته هنر ، رشته معماری ، الکترونیک و …. خدمات نرم افزاری و طراحی وب سایت،طراحی کاتالوگ و لوگو

 

 

شرکت هلدینگ فروش مویرگی محصولات آرایش و بهداشتی – سال 1389

سال 1389 در یک شرکت هلدینگ فروش مویرگی محصولات آرایش و بهداشتی و لوازم خانگی استخدام شدم و خدمات آی تی و طراحی وب سایت و پشتیبانی و همکاری با تیم تبلیغاتی شرکت داشتم.

 

 

شرکت تبلیغاتی و فیلم سازی – سال 1391

سال 1391 به پیشنهاد یکی از دوستان به یک شرکت تبلیغاتی و فیلم سازی برند معرفی شدم . شرکت بزرگی که پروژه های عظیم در زمینه تبلیغات،برندسازی،ساخت فیلم و انیمیشن،تبلیغات شهری(بیلبورد) ، تبلیغات فضای مجازی، طراحی وب سایت و سئو گوگل ،دیجیتال مارکتینگ،هدایای تبلیغاتی و …. برای شرکت های برندی چون سامسونگ کره ، برندهای غذایی و آرایشی ،برند ماکارونی،چند شرکت بیمه ای و چند بانک تبلیغات و برندسازی انجام می دادند.

 

 

شرکت تبلیغاتی و فیلم سازی – سال 1394

همزمان با انجام پروژه های این مجموعه موفق و غول پیکر تبلیغاتی در 4 پروژه فیلم سینمایی و تعدادی فیلم کوتاه داستانی در کنار اساتید فیلم سازی کشور ایران (نویسنده ها، فیلمبردارها،صدابردارها،کارگردانها،طراحان صحنه و لباس،تدوین گرها) تجربه اندوزی کردم .

 

 

خدمات دورکاری-پروژه ای – سال 1399

تولید محتوای تخصصی،گرافیک دیجیتال،بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ،طراحی وب سایت و سئو گوگل

 

رزومه و تخصص های الماس سبز

در نمودار زیر می توانید میزان مهارت های عمومی و تخصصی ما را مشاهده فرمایید :
 
 

رسالت پی سی فایل مارکت

در این میان حس کردم که یک سایت برای خدمات رسانی فعالیت های گسترده راه اندازی کنم و لیست خدمات مان در نتایج صفحه اول گوگل قرار داشته باشد که هم خودم و هم تمامی دوستانی که با هم همکار بودیم بتوانیم از فضای مجازی سهمی برای خود داشته باشیم .در آینده نزدیک نیز تصمیم به ارائه خدمات به تمام کشورهای خاورمیانه و اروپا داریم.با توجه به قدرت فضای مجازی و نداشتن محدودیت مکانی و زمانی می خواهیم بزرگتر و حرفه ای تر شویم و علاوه بر فارسی زبانان خارج از کشور به سایر مشتریان بین المللی نیز خدمات ارائه دهیم .